Ekstrem Spor Çeşitleri
Ekstrem spor yapmanın faydaları

Ekstrem spor çeşitlerini kategorik olarak açacağız. Aksiyon sporları olarak da bilinen adrenalin dolu macera sporları ana akım sporlar değildir. Onlar asiler, biniciler, sürücüler ve normal hayatlarında genellikle ilginç bir şekilde sakinler. Bu konu üniformalar, antrenörler veya senaryolarla ilgili değildir. Kendinizi eylem yoluyla ifade etmek anahtardır. Bu bir tavırdır, bir yaşam tarzıdır, hatta bazen bir inançtır. Başlangıç ​​noktası olarak, karada, suda, karda ve havada macera ve ekstrem sporların listesi burada.

1. Kara

Kaykay, Longboarding, Dağ Pateni, Kum Kayağı, Dağ Kartingi, Rafting, BMX, Motokros, FMX, Agresif Tek Sıralı Paten, Dağ Bisikleti, Kros Dağ Bisikleti, Spelunking, Slacklining, Abseiling, Tırmanma, serbest tırmanma, bouldering, dağcılık, parkur, Landkiting , Zorbing, Engel parkuru, zeplinle iniş, Tirol traversi, helikopter bisikleti, ATV arazi sürüşü, yüksek parkur, dağ treni, dağ kızağı, oryantiring, kanyon geçişi, vadi yürüyüşleri, off-road bisiklet, elektrikli bisiklet, sırıkla atlama karada yapılan ekstrem aktivitelerdir ve birçoğu spordur.

2. Su

Sörf, wakeboard, kitesurf, uçurtma sörfü, rüzgar sörfü, mağara dalışı, kürek sörfü/ayakta kürek sörfü, kano, uçurumdan atlama, planör, tüplü dalış, diz sörfü, Rafting, Jet Ski , Fly Board/Jet Board, Jet Boat, Serbest Dalış, Yelkenli Tekne, Ailerons

3. Buz ve Kar

Snowboard, kayak yapma, buz tırmanışı, kar motosikleti, kar kitingi, solo kayak, kar motosikleti, heli-ski, buzulda yürüyüş, kayak turu, buzda sürüş, kızakla kayma, kış dağcılık, kızakla kayma, kros kayağı, kar ayakkabısıyla yürüyüş, köpekli kızak buz ve kar konseptindedir.

4. Hava

Base Jump, Skydiving, Wingsuit, Bungee Jump, Highlining, Planör, Fethiye Yamaç Paraşütü Ölüdeniz, Kanyon Salınımı, Sapan, Dev Salıncak havacılık içerikli ekstrem aktivite veya adrenalin yüklü sporlardır.

Hemen bir aktivite arayın: