Fethiye
Bölge
Tam gün
Süre
12 ve üstü
Yaş

Fethiye çıkışlı rafting Dalaman turumuz uygun fiyata 2022 yılında devam edecektir. Gelin ve bu aksiyon dolu rafting etkinliğine katılın. 8km değil, 12 kilometre. Süreç boyunca ekstra eğlenceler de var. Cennet bir köşede karpuz yiyoruz.

Gönlümüzü açıp harika manzarayı heyecanla izleyeceğiz. İlk durak kamp alanı. Buradaki kahvaltının ardından nehir ekipmanlarımızı giyip aracımızla rafting yapacağımız yere hareket ediyoruz. Kahvaltı ve öğle yemeği dahildir.

Çıkış/Dönüş LokasyonuOteliniz
Çıkış saatiYaklaşık 8:30
Dönüş saati17:30
KıyafetYüzme kıyafetleriniz
Dahil
Köy kahvaltısıTransfer
Hariç
Foto video

Dalaman nehrinde rafting yapmak, sıcak yaz aylarında serinlemenin harika bir yoludur. Dev kayaların arasından akan bembeyaz köpüklü sularla dolu dere ve çevredeki çam ormanları ile ambiyans muhteşem. Mayıs-Kasım ayları arasında Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Fethiye, Çalış ve Göcek bölgelerinden kalkan r3 – r4 dediğimiz günübirlik rafting turumuza katılabilirsiniz. Herhangi bir eğitim gerekmemektedir ve size gerekli tüm ekipmanlar sağlanacaktır, bu nedenle yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp yolculuğun tadını çıkarmaktır!

1

8.30 AM – 11.00 AM: Transportation

Ornare proin neque tempus cubilia cubilia blandit netus.
  • Maecenas massa. Fermentum. Pretium vitae tempus sem enim enim.
  • Tempus, leo, taciti augue aliquam hendrerit.
  • Accumsan pharetra eros justo augue posuere felis elit cras montes fames. Vulputate dictumst egestas etiam dictum varius.
2

11.00 AM – 1.00 PM: Rafting

Tortor elementum egestas metus potenti habitasse tempus natoque senectus commodo rutrum quisque fermentum. Nisi velit primis dapibus odio consequat facilisi sollicitudin porta nulla tellus sagittis platea tempor sed parturient convallis consectetuer Vulputate curae; pharetra.
3

1.00 PM – 2.00 PM: Free Time

Ultrices nulla. Tellus nisi, vel sed ac risus, per. Vivamus sapien auctor scelerisque auctor. At rhoncus turpis platea elementum arcu, vehicula dapibus. Faucibus cum dict
4

2.00 PM – 4.00 PM: Rafting

Ultrices nulla. Tellus nisi, vel sed ac risus, per. Vivamus sapien auctor scelerisque auctor. At rhoncus turpis platea elementum arcu, vehicula dapibus. Faucibus cum dict
5

4.00 PM – 6.30 PM: Return

Rafting dalaman çayı Fethiye