Fethiye
Bölge
2 saat
Süre
4 ve üstü
Yaş
90 kg
Limitler

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Rezervasyon

Fethiye Yamaç Paraşütü Ölüdeniz uçuşu heyecen verici bir aktivitedir. Tandem Yamaç Paraşütü adrenalin dolu bir uçuş olmasının yanısıra bu spora büyük bir giriş niteliğindedir. Pilotlarımız sertifikalı ve deneyimli kişiler olarak sizlere adrenalin dozunu artıran manevralar sunabilirler. Tabii ki sadece siz isterseniz.

Alacağınız Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü bileti için tecrübeli olmanız gerekmez. 4 ve 65 yaş arası ve 90 kiloyu geçmeyen, sağlık sorunu bulunmayan herkes bu aktiviteye katılabilir. Tek yapmanız gereken pilotunuzun talimatına uymak ve biraz koşmak. Hava şartlarına göre bazen bir iki adımlık koşu yetebilmekte.

İrtifada pilot yolcu ile kolayca konuşabilir hatta çiftler kalkıştan sonra hava şartlarına bağlı olarak yan yana uçuş yapabilmektedir (garantisi verilmez).

Fethiye Yamaç Paraşütü

Yaz sezonunda Fethiye Ölüdeniz’de haftada 7 gün tandem yamaç paraşütü uçuşları sunuyoruz. Havada kalış süresi 20 ila 40 dakika arasıdır. Hava şartlarına bağlıdır. Biletinizi en az 3 gün önce almanızı tavsiye ediyoruz. Nadir de olsa etkileyen hava şartlarını size haber verebilelim diye. Son 2 güne kadar iptaller tam iade garantilidir veya tarih değiştirebilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü kaç metre?

Genel olarak Ölüdeniz Babadağ’dan 2000 metre irtifada uçuyoruz diyebiliriz. Aslında 4 kalkış alanı bulunmaktadır. Öncelik güvenlik olduğu için ve güvenlik unsurlarından biri de uygun rüzgar olacağı için kalkış alanı değiştirebiliyoruz.

Ölüdeniz yamaç paraşütü firmaları

Ölüdeniz yamaç paraşütü firmaları son yıllarda artış gösterdi. Bu artış elbette pilot sayısının artmasıyla ilişkilidir. Bu sayıların artması spor camiası açısından sevindiricidir. Ancak kalifiye ve tecrübeli pilot sayısı o kadar kolay artış göstermemektedir. Biz Ekstrem tatil olarak yamaç paraşütü duayyenleriyle çalışıyoruz. Likya Travel 25 yıldan fazla uçuş tecrübesiyle Ölüdeniz Fethiye’deki en iyi firmadır.

BAŞLANGIÇ/BİTİŞ YERİ

Fethiye, Ölüdeniz Ofis
ÇIKIŞ SAATLERİBiletle sabit 8, 10, 12, 14. Lütfen 10 dakika önce ofiste buluşalım.
DÖNÜŞ SAATİBaşlangıçtan yaklaşık 2 saat sonra.
KIYAFETSpor ayakkabı, güneş gözlüğü. Uçuş anında yanınıza birşey almanız yasaktır.
DAHİL
Profesyonel PilotKapı geçiş ücreti
Uçuş malzemesiDağa servis
HARİÇ
Fotoğraf ve videolar

Not: Sadece Fethiye otellerinden ücretsiz alış transferi yapıyoruz.

Tüm Turları keşfedin. Fethiye yamaç paraşütü fiyatları ile ilgili yazılara gözatın. Konuyla ilgili başka yazılar için Fethiye Yamaç paraşütü websitesi.

Additional information

Kadın pilot extra ücretliKadın pilot farkı
1

Bilet start saati: Buluşma

10 dakika önce ofiste buluşuyoruz.
  • Fazla eşyalarınızı teslim edersiniz.
  • Sadece güneş gözlüğü alabilirsiniz.
  • İyi hissedecekseniz cep telefonunuzu kalkışa kadar yanınıza alıp brifing anında pilota teslim edebilirsiniz. Uçuşta bu tip aparatlar taşımanız Havacılık kuralları gereği Kaymakamlık tarafından yasaklanmıştır.
2

Transfer: Dağa yolculuk

Hoş bir dağ yolculuğu yaklaşık 20 dakika sürecek. Pilotunuza sorular sorabilirsiniz.
3

Kalkış alanı: Brifing

Kalkış alanında deneyimli pilotunuzun yönlendirmelerini kurallar gereği dinlemeniz gerekmektedir. Herşey güvenliğiniz ve keyifli bir uçuş yapmanıza odaklanacaktır. Pilotunuz biraz beklemeyi tercih ederse birkaç fotoğraf çekmek için kendisine danışınız.
4

Uçuş: Aksiyon zamanı!

Kalkış biter uçuş başlar ve artık herşey sadece keyiftir. Binlerce metrede ve muhteşem Ölüdeniz manzarasında özgürce süzülün.
5

İniş: Kolay

Pilotunuzu dinleyin yeter. Son birkaç dakika kala tekrar anlatacaktır. Genel formatta ‘kalk’ deyince kalkıp birkaç adım koşmanız istenir.
6

Sorti biter: Kalıcı gülümseme

En az 2 gün sürecek olan gülümseme yüzünüze yerleşir. İsterseniz foto video satın alabilirsiniz. Bırakmışsanız ofisteki malzemenizi almayı unutmayın.
Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2023
Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2023
Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2022
Fethiye yamaç paraşütü yaş sınırı
Fethiye Ölüdeniz'de yamaç paraşütü deniz üzerinde 1800 metre yükseklikte
Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023