Fethiye, Ölüdeniz
Bölge
Tam gün
Süre

Eğer mavi yolculuğa çıkmayı düşünüyorsanız bu tekneyi seçmenizi öneriyoruz. Oldukça konforlu ve grup olarak gezmek için de uygun teknedir. Yemek ve oturma alanı mevcuttur. Mavi yolculuklar için en çok tercih edilen teknedir. 6 kişilik Yolcu sayısına ve günübirlik kiralamaya uygundur. Bütçenize dostu tekne ile Mavi yolculuk ve kıyı şeridi gezilerinde oldukça rahat edeceksiniz.

Fethiye tekne kiralama için memnuniyet garantili tekneleri seçiyoruz. Yat kiralama Fethiye için tıklayınız.

Tekne Kiralama Fiyatları | Günübirlik, Saatlik, Kiralık Tekne Fethiye

Tekne tatili denilince pek çok kişinin aklına Fethiye ve Göcek Körfezi’nin doğal adaları gelir. Nicholas Adası, Gemiler Koyu, Kıdırak Plajı, Soğuk Su, Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi gibi yerleri görmeden Fethiye’ye gelmemişsinizdir. Fethiye tekne kiralama fiyatları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koylarda aileleri veya arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven, en konforlu yat ve tekne tatillerine alışmış tatilciler, onlarca seçeneği araştırarak Ekstrem Tatil’in sunduğu tekne kiralama kategorisini seçtiler. Bu yılki tatiliniz için yat kiralama ve kiralama seçeneklerini düşünüyorsanız, yat ve tekne kiralama kategorimiz sizleri bekliyor. Yat ve tekne kiralama fiyatları, kiralamayı seçtiğiniz aracın büyüklüğüne, bağlamayı seçtiğiniz marinaya, arkadaş grubunuzdaki kişi sayısına ve ziyaret etmek istediğiniz koyun uzaklığına göre değişiklik gösterebilir.

GÜNLÜK Tekne Kiralama Fiyatları

10 kişilik tekne9800 tl2023 yılı fiyatı

SAATLİK Sürat Botu Kiralama Fiyatları

 


 

Günübirlik kiralık tekne Fethiye Ölüdeniz
Günübirlik kiralık tekne Fethiye Ölüdeniz
Fethiye günlük tekne kiralama
Fethiye kiralık günübirlik tekne