Hiç sürat teknesi kiralayarak kendi teknenizin kaptanı olmayı denediniz mi? Aynı zamanda ıssız koylarda yüzmeyi tercih edip arkadaş veya ailenizle baş başa kalmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise bu tur tam size göre. Bot 4 kişiliktir.

Ölüdeniz Sürat teknesi kiralayıp gezebileceğiniz yerler

Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Aziz Nicholas Adası, Soğuk Su, Deve Plajı ve Ölüdeniz’in masmavi serin Cennet Koyu’nu ziyaret edebilirsiniz. Kaptanlı ya da kaptansız kiralayabileceğiniz sürat teknesi ile Ölüdeniz’in en güzel ve sakin koylarını gezmek için özel bir fırsat sunuyor. Ölüdeniz’de balık tutmak için sürat teknesi de kiralayabilirsiniz.

Sürat teknesi kiralamak için ilk rota Mavi Mağara ve Kelebekler Vadisi rotasıdır. İkinci yol ise; Akvaryum Koyu, St. Nicholas Adası, Coldwater Koyu’nun rotasıdır. Bunlara ek olarak; Ayrıca kaptanınız ile özel olarak konuşarak seçenekler arasından kendi güzergahınızı oluşturma imkanına da sahipsiniz.

Sürat Teknesinde Hangi hizmetler var?

Mini buzdolabı, tente, can yelekleri, navigasyon ve radar hizmetlerinin de ücretsiz olduğu bu teknelerde maksimum 4 kişi ağırlanır. Bir depo benzin de fiyata dahildir. Ölüdeniz’de sürat teknesi kiralama gün içerisinde 3 farklı zaman seçeneği sunmaktadır. Sürat teknemizi 2, 3 veya 4 saatliğine kiralayarak Ölüdeniz’in en güzel koylarını gezip yüzebilirsiniz.

Müsaitlik durumuna bağlı olarak Ölüdeniz, dilediğiniz farklı saatlerde sürat teknesi kiralama hizmeti sunabilir. Diğer mavi yolculuk seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Rent a speed boat in Oludeniz
Fethiye Ölüdeniz süratteknesi kiralama