Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023

Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasında unutulmaz bir Fethiye yamaç paraşütü deneyimi yaşamanız için Ekstremtatil olarak uzman ekibimiz ve profesyonel pilotlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Lokasyonumuz Fethiye Ölüdeniz mahallesidir.

Uçuşlarınız THK, FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) lisansları ve uzun yıllar uçuş tecrübesine sahip pilotlarımız eşliğinde son derece güvenli ve eğlenceli olacak. Profesyonel, güler yüzlü ofis ve rezervasyon ekibimiz, eksiksiz ve yüksek güvenlik tedbirleri, en modern paraşüt ekipmanları ve tabii ki dünyanın en güzel manzarası. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasında kendinizi rüzgara bırakmak. Rezervasyon öncesi yamaç paraşütü aktivitesini inceleyiniz.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Firmaları

Ekstrem tatil Ölüdeniz ve Türkiye’nin lider ve en iyi yamaç paraşütü firmasıdır. Ücretlendirme hakkında geniş kapsamlı bilgi sahibi olmak için Fethiye yamaç paraşütü fiyatları yazımızı okuyunuz. Türkiye ve dünyanın yamaç paraşütü merkezlerinde binlerce kez tandem veya tekli uçuşlar yapan pilotlarımız sizlere unutulmaz bir Fethiye yamaç paraşütü uçuşu sunmaktadırlar. Firma olarak Türkiye ve dünyanın her ülkesinden binlerce yerli ve yabancı misafirlerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler de adrenalin, macera ve eğlence dolu anlar yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken Ekstrem tatil ekibine ulaşmak ve gökyüzünde yerinizi ayırtmak.

Fethiye Yamaç Paraşütü – Uçuş Yapabilmek İçin Gerekli Kurallar Nelerdir?

Yaş sınırı:

THK, FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) herhangi bir yaş sınırı kuralı uygulamamaktadır. 4 yaşından büyük herkes Fethiye yamaç paraşütü uçuşu yapabilir. Her yaştan kişi her yaşa ve fizik yapısına uygun ekipmanlarımız sayesinde dünyanın en güzel manzaralarından birine sahip Ölüdeniz’ de unutulmaz bir uçuş deneyimine sahip olabilir.

Fethiye yamaç paraşütü yaş sınırı

Kilo limiti:

Tandem yani pilotun ve yolcunun beraber yaptığı ve tüm kontrolün pilotta olduğu uçuşlarda yolcu kilosu maksimum 100 olmalıdır. Hava ve rüzgar koşullarına göre bu limiti pilotlarımız deneyimleri gereği düşürebilirler. Rezervasyon yaparken 90 kg üzerindeki misafirlerimiz bize kilolarını bildirmeleri gerekmektedir.

Sigorta:

Tüm paraşüt pilotlarımız kendisini ve yolcusunu kapsayan üçüncü şahıs sorumluluk sigortasına sahiptir. Uçuşlarınız gerekli lisanlarımız, sigorta ve en önemlisi büyük tecrübeye sahip pilotlarımız sayesinde son derece güvenlidir.

Yanınızda bulunması gereken eşyalar: Güneş gözlüğü, rahat bir spor ayakkabı ve kıyafet giymeniz yeterli olacaktır.

Uçuş süresi:

Hava şartlarına bağlı olarak uçuşlar ortalama 30 dakika sürmektedir. Akrobasi talep ederseniz bu süre değişecektir. Bu süre atlayış noktasından iniş noktasına kadar en ideal süredir. Uçuş öncesi ve sonrasını da hesaba kattığımızda 3-4 saatinizi bu aktiviteye ayırmanızın ideal olacağını unutmamalısınız.

Pilotların tecrübesi:

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tüm pilotlarımız yerel ve uluslararası tüm lisanslara sahiptir. Bazı pilotlarımız dünyada yamaç paraşütü sporunda ün kazanmış ve alanında en iyi kabul edilen kişilerdir. Birçok yeni pilot adayına şahsi veya THK, FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu)  çatısı altında eğitim vermektedirler.

Yamaç Paraşütü deneyimine ulaşmak için kolay haritalar:

Kaş istikametinden Fethiye Ölüdeniz’deki ofisimize ulaşım için kullanabilirsiniz.