Fethiye
Destination
2 hours
Duration
4+
Age
90 kg
Limits

Paragliding and Scuba Dive in same Day

While gliding from Babadağ, which is 6550 feet high, you will witness the best view of Ölüdeniz and you will scuba dive in that sea. This package includes two different extreme activities in one day and guarantees a great day.

Get ready to spend special time with our experienced and licensed instructor team in Fethiye. All you have to do is follow the instructions. No training, no tuition fees, no need to be experienced.

Fethiye Yamaç Paraşütü

Yaz sezonunda Fethiye Ölüdeniz’de haftada 7 gün tandem yamaç paraşütü uçuşları sunuyoruz. Havada kalış süresi 20 ila 40 dakika arasıdır. Hava şartlarına bağlıdır. Biletinizi en az 3 gün önce almanızı tavsiye ediyoruz. Nadir de olsa etkileyen hava şartlarını size haber verebilelim diye. Son 2 güne kadar iptaller tam iade garantilidir veya tarih değiştirebilirsiniz.

START/PLACE

Fethiye, Ölüdeniz Office
DEPARTURE HOURSParagliding 10:00 Scuba Dive 13:30. Please meet at the office 10 minutes earlier.
FINISH HOURSAbout 2 hours after the start.
WEARSneakers, sunglasses. Swimsuit for diving.
INCLUDED
Pro PilotNational Park fee
Flight and Dive gearsTransfer to Mountain
EXLUDED
Photos Videos

See our blog.

1

Bilet start saati: Buluşma

10 dakika önce ofiste buluşuyoruz.
  • Fazla eşyalarınızı teslim edersiniz.
  • Sadece güneş gözlüğü alabilirsiniz.
  • İyi hissedecekseniz cep telefonunuzu kalkışa kadar yanınıza alıp brifing anında pilota teslim edebilirsiniz. Uçuşta bu tip aparatlar taşımanız Havacılık kuralları gereği Kaymakamlık tarafından yasaklanmıştır.
2

Transfer: Dağa yolculuk

Hoş bir dağ yolculuğu yaklaşık 20 dakika sürecek. Pilotunuza sorular sorabilirsiniz.
3

Kalkış alanı: Brifing

Kalkış alanında deneyimli pilotunuzun yönlendirmelerini kurallar gereği dinlemeniz gerekmektedir. Herşey güvenliğiniz ve keyifli bir uçuş yapmanıza odaklanacaktır. Pilotunuz biraz beklemeyi tercih ederse birkaç fotoğraf çekmek için kendisine danışınız.
4

Uçuş: Aksiyon zamanı!

Kalkış biter uçuş başlar ve artık herşey sadece keyiftir. Binlerce metrede ve muhteşem Ölüdeniz manzarasında özgürce süzülün.
5

İniş: Kolay

Pilotunuzu dinleyin yeter. Son birkaç dakika kala tekrar anlatacaktır. Genel formatta ‘kalk’ deyince kalkıp birkaç adım koşmanız istenir.
6

Sorti biter: Kalıcı gülümseme

En az 2 gün sürecek olan gülümseme yüzünüze yerleşir. İsterseniz foto video satın alabilirsiniz. Bırakmışsanız ofisteki malzemenizi almayı unutmayın.
Fethiye Oludeniz paragliding
Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2023
Scuba diving Fethiye
Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2022
Fethiye yamaç paraşütü yaş sınırı
Fethiye Ölüdeniz'de yamaç paraşütü deniz üzerinde 1800 metre yükseklikte